ANTALL JÓZSEF KÖZSÉGI ÉS ISKOLAI KÖNYVTÁR

"A gyermek lelke tiszta lap. Gondold meg, mivel írja tele a könyv, amelyet kezébe adsz." (Móricz Zsigmond)

nepmese_napja.jpg-

Ebben az évben is kiemelt ünnepnapjaink közé tartozott Benedek Elek születésnapja.

Többféleképpen is megemlékeztünk a gyermeki szíveket jól ismerő és kedvelő Elek nagyapóról.

A 2. a osztályosok egy mesefoglalkozásora jöttek át a könyvtárba, ahol az öreghalász és a nagyravágyó felesége című mesét dolgoztuk fel közösen, játékos formában.

Szeptember 30-án az alsós évfolyamosok, meseolvasó versenyük színhelyéül a könyvtárat választották.

A 2. 3. és 4. évfolyam 6-6 olvasni szerető és tudó kisdiákja versengett a szép helyezésekért és a könyvajándékokért.

2. évfolyam

meseolvaso.jpg_2.jpg

I. Tóth Adrián                           II. Farkas Lívia        III. Kosztyu Martin

3. évfolyam

meseolvaso.jpg

III. Farkas Martin                      II. Mészáros Zalán        I. Balogh Nóra

4. évfolyam

meseolvaso.jpg_4.jpg

I. Bódi Alexandra, Szöges László   II. Farkas Bianka     III. Orosz Ingrid

SZÍVBŐL GRATULÁLUNK MINDEN RÉSZTVEVŐNEK!

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 7
Tegnapi: 13
Heti: 28
Havi: 23
Össz.: 11 644

Látogatottság növelés
Oldal: HÍREK
ANTALL JÓZSEF KÖZSÉGI ÉS ISKOLAI KÖNYVTÁR - © 2008 - 2024 - dobikonyvtar.hupont.hu

Az ingyenes honlapkészítés azt jelenti, hogy Ön készíti el a honlapját! Ingyen adjunk: Ingyen Honlap!

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »